• Hikaye : sevmeyen – sevilmeyen kız

  ben, erkek arkadaşımla arkadaşlarım vasıtasıyla tanışmıştım,aslında tam istediğim gibi bir insandı.arkadaşlarla her gittiğim yere o da geliyordu, mevkiside vardı, bu ilşkiye ben sevmeden istemeden başladım,ilk iki hafta iiyi güzeldi o çalışıyordu akşamdan akşama görüyoduk birbirimizi baen hiç görüşmüyoduk , görüştüğümüzdede hep yanımızda arkadaşlar oluyordu,ben bu ilşkiyi akadaşlarının yanında değil tek başımıza yaşamak istiyodum,onu tanımak, inanmak,güvenmek istiyodum ama olmadı soğudum,çok iyi bir insandı kimsyi incitmeyen bir insan ama olmayınca olmuyor işte,bende onu istemediğimi anladım ama ayrılmak isteyen ben olmak istemedim onun benden ayrılmasını sağladım ve ayrıldık ama ondan sonra onun gibiisni bulamadım o yüzden ben gerçek aşkın var olduğuna inamıyorum gerçek mutluluk gerçek aşk bence karşılıklı güven ve saygı içinde olur size dğer verene sizde değer o zaman gerçekten mutlu olacaksınız;ona dönmek istiyorum ama dönemiyorum, siz siz olun size değer verenin kıymetini bilin yaşadığınız günlerin kıymetini bilin

 • Bir çocuk ve annesi FenerbahçeGalatasaray Final Maçı’nı izlemeye gidiyormuş.Çocuğun annesi GS taraftarı olduğu için çocukta o tribüne oturmak zorunda kalmış.Çocuk her zaman annesinden şu sözleri işitirmiş:

  -Oğlum her zaman Galatasaray takımını tutmalısın.Çünkü aslan kraldır!

  Çocuk kendi kendine der ki:

  -Evet aslan şimdi kanaryayı öldürür!

  15dk arayla 90dk’lık maç bittikten sonra Galatasaray taraftarı şok geçirdi.Maç 6-0 FB‘nin kazancıyla sonuçlandı.Sonra yanda ki bir adam homurdanarak dedi ki:

  -Lan bu takım yüzünden tek bi kupa bile alamadık!:@

  Sonra çocuk annesine döndü ve:

  -Bizim neden hiç kupamız olmadı anne:'(” dedi.

                                       @@@GS’LİLER KIZMASIN@@@

                                        @@@GÜLDÜRMEK İÇİNDİ:D@@@

                                          @@@FİLİPS@@@

 • Temel birgün yolunu bilmediği halde Kanada’ya balık tutmaya gitmiş.İlk önce eline bir testere almış.Tam buzu kesicek şöyle bir ses gelmiş kulağına:

  -Oğlum git burdan.

  Temel ürkmüş.1-2 metre ileriye gitmiş.Yine aynı ses şöyle demiş:

  -Oğlum git burdan burda balık malık yok!

  Temel:

  -Tanru’m sen misun yoksa?..

  Ses:

  -Hayır!Ben buz-hokeyinin spikeriyim!

 • 98 dünyakupasını FRANSA milli takımının kanzandığını gören Fatih Terim hemen ilk uçakla fransaya fransanın hocasından taktik almaya gider.Fatih hoca,fransanın hocasına
  “ya hocam sız nasıl şampiyon oldunuz özel bir yöntem mi kullanıyosunuz” der. Bunun üzerine fransa milli takımını hocası
  “Yo hayır.Ben sadece futbolcularıma zeka testi uyguluyorum.Bakın” der ve Fransa milli takımında forma giyen Zidane ı yanına çağırır ve şöyle der “Zidane senin ananın babanın çocuğu ama kardeşin değil, kim bu?” der.
  Zidane da “Benim, hocam”der.
  Fatih Terim de aynı şeyi kendi futbolcularında uygalaya karar verir ve Istanbula geri dönüp Hakan Şükürü yanına çağırır ve
  “Hakan senin ananın babanın oğlu ama kardeşin değil,kim bu?” der, Hakan da
  “Hihi bi dakka hocam gidip bi Hagi ye sorayım hihi” der. Hagi ye gidip
  “Hagi senin ananın babanın oğlu ama kardeşin deil,Kim bu?” der Hagi de
  “benim tabiki” der. Bunun üzerine Hakan şükür Fatih hocaya döner ve “Hagiymiş hocam” der..
  Fatih terimde”Saçmalama oglum ne hagi si.. Zidane” der..

  Tags:

 • Hagi basarilar ile dolu bir yasamin ardindan gunahlari icin cehennemde cezasini cektikten sonra cennete gitmis.Cennette Tanri Hagi’ye etrafi gezdirmis ve sonunda kucuk, sirin bahcesinde soluk renkte bir Galatasaray bayragi olan bir eve gelmisler.Tanri Hagi’ye;
  -“Bu ev senin, degerini bil. Burada oyle herkese ev vermeyiz” demiş.Hagi evin merdivenlerinden ikinci kata cikarken biraz ileride devasa bir bahcenin ortasinda,altinlarla suslenmis mermerli bir yolu olan, cok satafatli, koskoca bir saray gormus. Saraydaki balkonlarda ve bahcenin her yerinde de sari lacivert bayraklar ve Fenerbahçe armalari varmis.Hagi Tanri’ya:
  -“Ben de cok basarili bir sporcu idim.Galatasarayda kac sampiyonluk yasadim sakat sakat oynadim fedakarlik yaptim,hep basariliydim,milli takiminda vazgecilmeziydim, demis. Neden benim evim Rustu’nunku gibi degil?” demis.Tanri da gulmus ve cevap vermis

  -“O ev Rustu’nun degil, Rustu hala yasiyor.O ev benim”

  Tags:

 • Istanbulda özürlüler için açılan bir olimpiyat salonunda, yüzme yarışları yapılmaktadır. Yüzücüler yerlerini alırlar. 1. Kulvarda bacağından sakat bir yüzücü, 2. Kulvarda kolundan sakat biri vs vs. 10. kulvarda ise Temeli getirirler, Temel sırf “Kafa” dan oluşmakta:
  Sonra yarışma başlamış tüm sporcular kulvara çıkmışlar,bizim temelin kafasınıda koymuşlar kulvara.Start verilmiş tüm sporcular havuza atlamış. Neyse oradan biri de temelin kafayı sallamış havuza. Herkes finishe doğru giderken bizim temelin kafa dibe doğru gidiyormuş. Yarışma bitmiş görevliler temelin kafayı çıkartmışlar “hani 1. olcakdın” demişler.
  Temel “Ya hiç sormayın, olacaktım ama kulağıma kramp girdi” demiş

  Tags:

 • Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış :
  -Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?
  -Boşuna oynamayalım, biz kazanırız, demiş seytan.
  -Olur mu en iyi futbolcular bizde. Ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde.
  Şeytan şeytanca gülümsemiş :
  -Ama bütün hakemler de bizde.

  Tags:

 • Temel bir gün kahvede otururken arkadaşlarından biri ona:
  – “Ula temel senin hanım seni aldatıyo” demiş.
  Bunu duyan temel hemen eve koşmuş, evi aramış taramış fakat kimseyi bulamayınca sevincinden oracıkta ölmüş. Öbür alemde dolaşırken bir anda arkadaşı Dursun’u karşısında görmüş ve şaşkınlıkla:
  – Ula dursun ben seni daha dün gördüydüm nasıl olduda ölüp buraya geldin.
  – Valla temel hiç sorma donarak öldüm, peki sen nası öldünde buraya geldin.
  – Dün kahvedeydim biri geldi bana senin hanım seni aldatıyo dedi bende hemen eve gittim aradım taradım ama kimseyi bulamayınca orada yığıldım kaldım.
  – Ula buzdolabına baksaydın ikimizde şimdi sağ olacaktık.

  Tags: ,

Rss Feed Tweeter button Facebook button Technorati button Reddit button Myspace button Linkedin button Webonews button Delicious button Digg button Flickr button Stumbleupon button Newsvine button Youtube button
Edebiyat Edebiyat