• Küçük bir çocuk, hamile bir kadinin karnina dokunarak:
  – Ne var sizin karninizda teyze,
  Kadin:
  – Çocugum var evladim, diye cevap verir.
  – Sizin çocugunuz mu?
  – Evet
  – Onu seviyor musunuz?
  – Evet
  – Çok mu seviyorsunuz?
  – Evet evladim.
  – Öyleyse neden yediniz?

 • yildiz tilbe —- seni o sanmistim
  hande yener – uzgunum o kadin ben degilim
  celik ——— afedersin
  izel ———- eyvallah

  berksan —— opuselim mi
  petek dincoz — git isine
  kenan dogulu — bir kereden hicbirsey olmaz
  gulben ergen — kandiramazsin beni

  celik ———- benimle evlenir misin
  kayahan —— neden olmasin
  gulben ergen — tesekkur ederim
  tan ——— rica ederim

  bomb  ——- sen hic sevdin mi
  hulya avsar — sevdim
  tarkan ——– kimdi
  kutsi ——– sana ne
  ibrahim tatlises —– haydi soyle
  sezen aksu —- adı bende saklı
  ebru gundes — erkeksen soyle
  seda sayan — o kendini biliyor
  ozcan deniz — yalvaririm

  ibrahim tatlises — sabuha
  aşkın nur yengi — ay inanmiyorum
  ajda pekkan — o benim dunyam
  petek dincoz — zevksiz sende

 • Komik adam askerliğinde acemi birliği Antalya topcculardaymıs. Bir gun sehir izni alıp alaydan ccıkmıs. Antalya sokaklarında gezmis, dolasmıs, yorulmus. Hava da sıcak. Serinlemek iccin denize girmis. İyi yuzucuymus, genccliğinde yuzme yarıslarına katılıyormus. Sahilden iyice accılmıs. Arkasında bir fosurtu duymus. Hızla geriye donmus. Atlas Okyanusu’ndan gelen koskoca bir balina Akdeniz’de gorduğu insanı yutarmıs. Komik adamı da yutmus, fakat derisinin sert olmasından dolayı midesinde oğutememis ve iki gun sonra hapsırarak komik adamdan kurtulmus. Daha sonra komik adam yuzerek kıyıya ccıkmıs.
   

 • 1 adam demişki ben mezarlıga gidersem geri dönerim demiş mezara gitmiş gelmemiş arkadaşları bakmış yok fln sonra polisi aramış mezarda adam kayboldu demişler sonra adamn cepini vermişler polise aramış adamı mezarlıkta napıyon çık çabuk ordan demiş o da demişki ne mezarlıgı hocam ben arkadaslara mezarlıga gitcem dedim eve kaçtım demiş poliste arkadaşlarına sölemiş onlarda onu arayıp vay dallama vay bizi neden kandırdın demiş ben sizi kandırmadimki siz kendinizi kandırdınız demiş ve bitmişş:: hahaha

 • Hikaye : sevmeyen – sevilmeyen kız

  ben, erkek arkadaşımla arkadaşlarım vasıtasıyla tanışmıştım,aslında tam istediğim gibi bir insandı.arkadaşlarla her gittiğim yere o da geliyordu, mevkiside vardı, bu ilşkiye ben sevmeden istemeden başladım,ilk iki hafta iiyi güzeldi o çalışıyordu akşamdan akşama görüyoduk birbirimizi baen hiç görüşmüyoduk , görüştüğümüzdede hep yanımızda arkadaşlar oluyordu,ben bu ilşkiyi akadaşlarının yanında değil tek başımıza yaşamak istiyodum,onu tanımak, inanmak,güvenmek istiyodum ama olmadı soğudum,çok iyi bir insandı kimsyi incitmeyen bir insan ama olmayınca olmuyor işte,bende onu istemediğimi anladım ama ayrılmak isteyen ben olmak istemedim onun benden ayrılmasını sağladım ve ayrıldık ama ondan sonra onun gibiisni bulamadım o yüzden ben gerçek aşkın var olduğuna inamıyorum gerçek mutluluk gerçek aşk bence karşılıklı güven ve saygı içinde olur size dğer verene sizde değer o zaman gerçekten mutlu olacaksınız;ona dönmek istiyorum ama dönemiyorum, siz siz olun size değer verenin kıymetini bilin yaşadığınız günlerin kıymetini bilin

 • Bira Hikayesi .. Temel Londrada otelin birinin odasında kara kara düşünüyor.”ulan” diyor Ben aşağıdan içki isterken laz olduğum anlaşılır mı acaba???? Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor!!! -Bana bir fisku.. yok böyle anlarlar – Bana bir raki.. “yok” diyor “böyle de anlarlar…” – Bana bir bira….Tamam diyor böyle iyi anlamazlar……Ve aşağıya iniyor,Masaya dirseklerini dayıyor ve sesleniyor. “Barmen bana bir bira. Barmen Temeli biraz süzdükten sonra soruyor: -) Birader sen laz mısın??? Temel – uuuy nasıl anladın diyor!- Burası resepsiyon bar karşıda SON

 • Küçük bir çocuk, hamile bir kadinin karnina dokunarak:
  – Ne var sizin karninizda teyze,
  Kadin:
  – Çocugum var evladim, diye cevap verir.
  – Sizin çocugunuz mu?
  – Evet
  – Onu seviyor musunuz?
  – Evet
  – Çok mu seviyorsunuz?
  – Evet evladim.
  – Öyleyse neden yediniz?

  Son yorumlarınızı bekleriz 😀

 • Her geçen gün araba sanayiinde Japonlara yenik düşen Amerikalılar bir gün araba teknolojilerini incelemek üzere Japonya’ya giderler. Fabrikayı gezerken bir köşede kutular içinde kediler görürler. Merak edip bu kedilerin ne işe yaradığını sorarlar. Japonlar cevap verir:

     – “Biz bu kedileri izolasyon testinde kullanıyoruz. Akşam giderken her bir arabaya bir kedi koyuyoruz. Sabah geldiğimizde ise arabada kedi ölüyse problem yok, eğer kedi yaşıyorsa arabanın problemli olduğunu anlıyoruz. Demek ki arabaya hava giriyor” diyorlar.

     Amerikalılar çok şaşırıyor. Geziyi tamamlayıp ülkelerine dönerken, “Bir de Türkiye ‘ye uğrayalım” diyorlar. Türkiye’de bir araba fabrikasını geziyorlar. Yine bir köşede kutular içinde kedileri görüyorlar. Şaşırıyorlar. Dayanamayıp bu kedilerin ne işe yaradığını soruyorlar.

     Yetkili cevap veriyor:

     – “Biz bu kedileri izolasyon testinde kullanıyoruz. Akşam giderken her bir arabaya bir kedi koyuyoruz. Sabah geldiğimizde eğer kedi arabada ise problem yok, ama kedi arabadan kaçmışsa, arabanın izolasyon problemli olduğunu anlıyoruz…”

 • Dünya’nın en komik kazası:Bir duvarcı ustasının hastanede yazdığı mektup:

  Sayın şantiye şefim;

  İş kazası tutanağına planlama hatası diye yazmıştım.Bunu yeterli görmeyerek ayrıntılı anlatmamı istemişsiniz.Şuanda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen aşağıda anlattığım gibi olmuştır:

  Bildiğiniz gibi ben bir duvar ustayım.İnşaatın 6. katındaki işimi bitirdiğim zaman biraz tuğla artmıştı.Yaklaşık 250kg  kadar olduğunu tahmin ettim bu tuğlaları aşağıya indirmek gerekiyordu.

  .

  .

  Aşağıya indim , bir varil buldum , ona sağlam bir ip bağladım ve ardından 6. kata çıktım.İpi bir çıkrıktan geçirip ucunu aşağıya saldım.Tekrar  aşağıya indim ve ipi çekerek varili 6. kata çıkardım.İpin ucunu sağlam bir yere bağlayıp tekrar yukarıya çıktım.Bütün tuğlaları varile doldurdum.Aşağıya indim , bağladığım ipi çözdüm.İpi çözmemle birlikte kendimi havalarda buldum.Nasıl bulmayayım?Ben yaklaşık 70 kiloyum.250 kilogram varil süratle aşağıya düşerken beni de yukarı çekti.

  .

  .

  .

  Heyecan ve şaşkınlıktan ipi bırakmayı akıl edemedim.Ben yukarı çıkarken yolun yarısında , aşağı inmekte olan tuğla dolu varille çarpıştık.Sağ 2 kaburgamın bu sırada kırıldığını sanıyorum.Tam yukarı çıkınca iki parmağım iple beraber çıkrığa sıkıştı;Parmaklarımda bu sırada kırıldı.Bu esnada yere çarpan varilin  dipi çıktı ve tuğlalar etrafa saçıldı.

   .

  .

  .

  Varil hafifleyince , bu sefer ben aşağı inmeye varil ise yukarı çıkmaya başladı ve yolun yarısında yine varille çarpıştık!..Sol bacağımın kaval kemiğide bu sırada kırıldı.

  .

  .

  Yere inince ben can havli ile ipi bırakmayı akıl ettim.Bu seferde başımı yukarı kaldırdığımda boş varilin süratle üzerime geldiğini gördüm!..

  .

  .

  Kafatasımında böyle çatladığını sanıyorum.Gözümü hastanede açtım…

                         @@@HER ÇEŞİT KOMEDİ USTASI FİLİPS@@@

 • Biz sınıfta din kültürü dersini işliyoduk şimdi…

  Ömer’de telefonunun sesini kısmayı unutmuş.Mesaj geldi.”dit dit , dit dit”.Hoca ”ne oluyor” diye sordu.Ferat arkadaşımda kalkıp dediki:

  -Hocam Ömer’in telefonuna vahiy geldi!

  Biz bu söze gülmekten kırıldık.Fakat hoca anlamadan bize öylece bakıyodu:)

Rss Feed Tweeter button Facebook button Technorati button Reddit button Myspace button Linkedin button Webonews button Delicious button Digg button Flickr button Stumbleupon button Newsvine button Youtube button
Edebiyat Edebiyat